TIC 2019dg. 10/11/2019 13:50
Resultats totalsCreat per OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Children Women (12-) (9)
PosNomClubI1I2Temps
1Iakymenko, AlisaMyxomor Myxomor33:54210:49144:43
2Hillion, SolennClub Orientació Club Orientació Catalunya29:38119:22449:00
3Canosa Vidal, ClaraClub Orientació Club Orientació Catalunya35:54315:14351:08
4Nogues Vives, MartaMontsant Orienta Montsant Orientació1:09:57626:0651:36:03
 
Gimisó, JoannaIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surt15:082
Bettega, PriscillaG.S. Pavione G.S. Pavione56:545Error en targ.
Debertoilis, AnnalisaG.S. Pavione G.S. Pavione52:204Error en targ.
Vialard, LounaOP Avignon OP AvignonNo surtNo surt
Exposito Villena, BlancaMontsant Orienta Montsant OrientacióNo surt
 
 
 
Children Men (M12-) (8)
PosNomClubI1I2Temps
1Tölkkö, CarlitBadalona Orienta Badalona Orientació24:3819:00133:38
2Gargallo Pujol, PauClub Orientació Club Orientació Catalunya48:5541:19:3532:08:30
 
Deberttolis, SimoneG.S. Pavione G.S. PavioneError en targ.Error en targ.
Méndez Santamaria, JoanIndependiente/Si Independiente/Sin club27:292Error en targ.
Roose, HugoClub Orientació Club Orientació Berguedŕ40:573Error en targ.
Obrdor, DavidNO CLUB NO CLUB34:282
Rovira Moratin, NilUPC UPCNo surt
Aguilera Cuatrecasas, PepClub Orientació Club Orientació CatalunyaNo surt
 
 
 
Women Youth (W16-) (17)
PosNomClubI1I2Temps
1Bluma, Aiga IrbeAuseklis IK Auseklis IK19:49128:30148:19
2Estiarte Ruiz, EulŕliaClub Orientació Club Orientació Catalunya22:44230:51353:35
3Faja Sanjaume, GuinedellUnió Excursionis Unió Excursionista Vic23:13431:38454:51
4Simion, EsterG.S. Pavione G.S. Pavione22:55332:41555:36
5Darley, SarahGuildford Orient Guildford Orienteers27:28636:51101:04:19
6Sartori, ElisaOrienteering Per Orienteering Pergine27:11537:43111:04:54
7Hillion, MaylisClub Orientació Club Orientació Catalunya31:14738:06121:09:20
8Monge, ClaraClub Orientació Club Orientació Catalunya40:57934:1771:15:14
9Masriera, JanaClub Orientació Club Orientació Catalunya40:01854:47171:34:48
 
Weiss, AgnesLĺnghundra IF Lĺnghundra IFError en targ.30:242
Monge, LaiaClub Orientació Club Orientació CatalunyaNo surt34:228
Canosa Vidal, SiraClub Orientació Club Orientació CatalunyaNo surt39:1214
Sabata, MarionaXinoxano Orienta Xinoxano Orientació47:5316
Virgili, ClaraGrions Orientaci Grions Orientació34:056
Pie Comajuncosa, OnaClub Orientació Club Orientació Catalunya35:489
Toro Tey, JuliaClub Orientació Club Orientació Catalunya42:2315
Toro Tey, MariaClub Orientació Club Orientació Catalunya38:2813
 
 
 
Men Youth (M16-) (6)
PosNomClubI1I2Temps
1Scalet, DiegoG.S. Pavione G.S. Pavione18:59131:15150:14
2Gimisó Alonso, MartíClub Orientació Club Orientació Catalunya25:28335:2021:00:48
3Malet, GullemClub Orientació Club Orientació Catalunya28:06436:0131:04:07
4Bettega, MartinG.S. Pavione G.S. Pavione43:5251:00:1541:44:07
 
Torné, LlucClub Orientació Club Orientació Catalunya20:112No surt
Rovira Moratin, TeoUPC UPCNo surt
 
 
 
Women Junior (W20-) (5)
PosNomClubI1I2Temps
1Illa Camps, AnnaClub Orientació Club Orientació Catalunya30:38142:3911:13:17
2Liabzina, AleksandraRTrans RTrans41:23347:1421:28:37
3Guardado Granado, IreneCORIA-O CORIA-O40:10250:1541:30:25
4Darley, AimeeGuildford Orient Guildford Orienteers42:05449:2731:31:32
 
Rodríguez Montfulleda, MariaC.E.FARRA-O C.E.FARRA-ONo surt
 
 
 
Men Junior (M20-) (5)
PosNomClubI1I2Temps
1Canosa Vidal, PolClub Orientació Club Orientació Catalunya30:30143:2711:13:57
2Franceschinel, ChrisG.S. Pavione G.S. Pavione35:41255:4631:31:27
 
Aguilera Cuatrecasas, QuimClub Orientació Club Orientació Catalunya49:043No surt
Rontini, MattiaASDS CARCHIDIO-S ASDS CARCHIDIO-STROCCHI48:472
Lereno, MiguelClub D'Orientati Club D'Orientation Militaire B1:08:434
 
 
 
Women Vets (W40+) (53)
PosNomClubI1I2Temps
1Bjerva, ElinBjerva OK Bjerva OK33:08143:4431:16:52
2Bergendahl, SofieIF Thor Orienter IF Thor Orientering38:15243:3521:21:50
3Slade, MelanieSouthern Navigat Southern Navigators42:39643:0611:25:45
4Roca Carceller, MarionaUPC UPC42:30547:0451:29:34
5Bett, SueSouthern Navigat Southern Navigators41:02350:00111:31:02
6Alfaro García, DoriValencia Orienta Valencia Orientación42:50748:2671:31:16
7Santamaria Ortega, LaiaIndependiente/Si Independiente/Sin club41:41449:49101:31:30
8Birzniece, BaibaAuseklis IK Auseklis IK44:351147:3661:32:11
9Bjerva, MarikenBjerva OK Bjerva OK43:48950:09121:33:57
10Zelena, DóraTipo Orienteerin Tipo Orienteering Club42:57851:20141:34:17
11Stäuble, CorinneOL Regio Olten OL Regio Olten48:231748:5681:37:19
12Liabzina, TatianaRTrans RTrans46:571350:39131:37:36
13Clarke, KatieSouthern Navigat Southern Navigators44:151056:20221:40:35
14Arderiu, MartaClub Orientació Club Orientació Catalunya52:092649:1791:41:26
15Iglesias, AnaClub Universidad Club Universidade de Vigo50:032151:56151:41:59
16Francis, SarahSouthern Navigat Southern Navigators47:241554:39201:42:03
17Parpal, MartaNO CLUB NO CLUB50:032153:50181:43:53
18Regidor Perona, MamenValencia Orienta Valencia Orientación49:481855:09211:44:57
19Selby, ClaireDVO Travellers DVO Travellers47:501658:59261:46:49
20Torrejon, MaiteClub Orientació Club Orientació Catalunya53:492853:27171:47:16
21Bjerva, TrineBjerva OK Bjerva OK51:252457:48231:49:13
22Castro Montserrat, MeritxellOros Oros49:501959:32281:49:22
23Darley, AngelaGuildford Orient Guildford Orienteers52:122759:56291:52:08
24Hochwieser, SilkeOLT Transdanubie OLT Transdanubien57:583058:58251:56:56
25Vives Torrents, MeritxellMontsant Orienta Montsant Orientació54:37291:06:31352:01:08
26Dr. Cserjés, AndreaKecskeméti Önkor Kecskeméti Önkormányzati Dolgo1:05:253458:59262:04:24
27Foix Sallo, BlancaClub Orientació Club Orientació Berguedŕ1:03:48331:01:52302:05:40
28Lapergue, FlorenceSud Médoc Orient Sud Médoc Orientation Gironde1:00:50321:08:09372:08:59
29Rodríguez, GraciaAPA Liceo Coruńa APA Liceo Coruńa1:14:533558:57242:13:50
30Iakymenko, SvitlanaMyxomor Myxomor1:16:56361:11:09382:28:05
 
Conti, LauraClub Orientació Club Orientació Catalunya1:19:2937No surt
Vendrell Fuentes, CristinaValencia Orienta Valencia OrientaciónError en targ.1:43:4739
Rabassa Bragulat, SandraXinoxano Orienta Xinoxano Orientació49:5720Error en targ.
Vila Descals, MilaValencia Orienta Valencia OrientaciónError en targ.1:05:5034
Martínez Tomé, MireiaClub Orientació Club Orientació Catalunya51:0423Abandona
Arjona Tellez, SaraUPC UPC1:02:0431
Rotxés Ambrňs, CristinaXinoxano Orienta Xinoxano Orientació45:274
Zapater, NuriaXinoxano Orienta Xinoxano Orientació51:3625
Buscart Pińot, MontseXinoxano Orienta Xinoxano Orientació47:0814
Cabrol Pérez, LaiaXinoxano Orienta Xinoxano Orientació46:4812
Bazzichi, ValentinaIKP Prato IKP Prato1:03:2832
Bofarull Castro, AliciaIndependiente/Si Independiente/Sin club1:24:2638
Torres Gomez, LauraGrions Orientaci Grions Orientació1:05:0733
Valińas Picallo, MonicaClub Orientació Club Orientació Berguedŕ59:2231
Beauvir, LaurenceClub Rennais de Club Rennais de COError en targ.
Sanjaume, Rosa M.Unió Excursionis Unió Excursionista Vic54:2219
Parkinson, HelenNottingham Orien Nottingham Orienteering Club.52:1216
Verge Rubio, AnnaMontsant Orienta Montsant Orientació1:07:2736
Garcia Fusté, IsabelC.E.FARRA-O C.E.FARRA-ONo surt
Heikoop, HannekeALIGOTS ALIGOTSNo surtNo surt
Casaca, AnaGrupo Desportivo Grupo Desportivo Uniăo da AzoiNo surt
Dünner, JanineOLG Zürich OLG ZürichNo surtNo surt
Miailhe, PascaleOP Avignon OP AvignonNo surtNo surt
 
 
 
Men Vets (M40+) (68)
PosNomClubI1I2Temps
1Garcia, EduardC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O33:28143:4421:17:12
2Montiel Bonmati, JavierUniversidad de A Universidad de Alicante35:36344:2441:20:00
3Näsman, JohanTäby Orientering Täby Orientering37:09543:0411:20:13
4Ushakov, DmitryLondon OK London OK38:23644:0631:22:29
5Agulló Musons, AleuXinoxano Orienta Xinoxano Orientació35:30247:3761:23:07
6De Boussard, PatricKompisarna Kompisarna36:54449:49141:26:43
7Loeckx, FrederikOmega Omega38:28749:09111:27:37
8Rybakov, AndreiOMEGA RUSSIA OMEGA RUSSIA39:04849:47131:28:51
9Gaskevich, SergeyDream Team Spb Dream Team Spb39:461049:29121:29:15
10Orehoci, RobertSprintAddicts SprintAddicts40:431348:51101:29:34
11Comerma, PauCATALUNYA ORIENT CATALUNYA ORIENTACIÓ40:391250:09151:30:48
12Liabzin, StepanRTrans RTrans42:481648:0971:30:57
13Rovira, BernatUPC UPC41:301550:50161:32:20
14Skopinskiy, AndreyOMEGA RUSSIA OMEGA RUSSIA45:321848:1381:33:45
15Venäläinen, ToniValkeakosken Hak Valkeakosken Haka39:06955:14211:34:20
16Colom Pich, XaviXinoxano Orienta Xinoxano Orientació41:261456:40241:38:06
17Márquez Pozo, FernandoClub Orientació Club Orientació Catalunya43:011757:11251:40:12
18Carlstein, MattiasIFK Lidingö SOK IFK Lidingö SOK53:122752:33181:45:45
19Horváth, SándorTipo Orienteerin Tipo Orienteering Club48:302158:42291:47:12
20Nilsson, KlasOL Regio Olten OL Regio Olten49:102258:41281:47:51
21Florian Niculae, UrianC.S.Otopeni C.S.Otopeni50:252358:40271:49:05
22Azorin, JordiUPC UPC47:57201:02:20341:50:17
23Nogues Llevat, Josep MaMontsant Orienta Montsant Orientació54:333155:56221:50:29
24Oliveira, RuiLOST LOST46:50191:05:27391:52:17
25Sánchez Poveda, CarlesS.D. Correcamino S.D. Correcaminos51:18241:03:25371:54:43
26Iakymenko, VitaliiMyxomor Myxomor54:43321:00:40321:55:23
27Martinez Comellas, AlbertClub Orientació Club Orientació Catalunya57:243458:38261:56:02
28Kell, NickThames Valley Or Thames Valley Orienteering Clu53:33291:03:23361:56:56
29Donoso, GonzaloClub Orientació Club Orientació Catalunya53:08261:05:23381:58:31
30Moerth, MarkusOLT Transdanubie OLT Transdanubien53:22281:07:50432:01:12
31Lapergue, FabriceSud Médoc Orient Sud Médoc Orientation Gironde58:55351:08:27442:07:22
32Cardoso, ArturLOST LOST1:01:43401:06:51402:08:34
33Selby, AndrewDVO Travellers DVO Travellers1:03:54441:11:20462:15:14
34Méndez, ChemaIndependiente/Si Independiente/Sin club1:01:03381:15:36502:16:39
35Bettega, AndreaG.S. Pavione G.S. Pavione56:03331:21:39532:17:42
36Boveri, StefanoPunto Nord Punto Nord1:03:41421:15:11492:18:52
37Santos, HenriqueLOST LOST1:02:07411:16:54512:19:01
38Montoliu Tarragona, EloiUPC UPC1:10:35461:08:42452:19:17
39Rodríguez Molina, Manuel AngelOros Oros1:03:41421:21:17522:24:58
 
Dan Cristian, GheorgheSmart Foxes Smart Foxes1:21:0447Error en targ.
Mourelle, RobertoClub Orientació Club Orientació CatalunyaNo surtAbandona
Armengol Martinez, JordiC.E.FARRA-O C.E.FARRA-OError en targ.1:07:4642
Bruch, RossendUnió Excursionis Unió Excursionista Vic1:00:3037No surt
Canosa, VictorClub Orientació Club Orientació Catalunya1:05:2045No surt
Aguilera Cuchillo, LluisClub Orientació Club Orientació Catalunya54:3230No surt
Renom Vilaró, AlbertUPC UPC1:01:2339No surt
Bettega, AdrianoG.S. Pavione G.S. Pavione59:3036Abandona
Lovang, BjörnIFK Lidingö SOK IFK Lidingö SOKAbandona56:3123
Birgersson, KlasLĺnghundra IF Lĺnghundra IF40:2811Error en targ.
Bielsa Millán, AlbertC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O59:4931
Borras Ripolles, JoanMontsant Orienta Montsant Orientació52:4419
Navarro, OriolC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O1:14:3448
Obrador, DavidNO CLUB NO CLUB51:3825
De Cabo, RamonClub Orientació Club Orientació Catalunya1:11:3247
Marques, JoseIndependiente/Si Independiente/Sin club1:02:3235
Pintassilgo, PauloIndependiente/Si Independiente/Sin club1:01:0533
Musetti, DiegoIKP Prato IKP Prato1:07:1441
Jimenez Garcia, DanielGrions Orientaci Grions Orientació54:3720
Daví Recasens, AlbertClub Orientació Club Orientació Catalunya52:2917
Beauvir, YannickClub Rennais de Club Rennais de CO46:105
Veleda Díaz, DavidClub Orientació Club Orientació Catalunya48:279
Fargas Vila, JordiUPC UPC59:1430
Domčnech Mestres, CarlesUPC UPCError en targ.
Falque Estévez, AntonioIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surt
VIALARD, JérômeOP Avignon OP AvignonNo surtNo surt
Exposito Miró, CarmelMontsant Orienta Montsant OrientacióNo surt
Bossa Bueso, PereClub Orientació Club Orientació CatalunyaNo surtNo surt
Grau, PeterOLG Zürich OLG ZürichNo surtNo surt
 
 
 
Women Supervets (W55+) (17)
PosNomClubI1I2Temps
1Hallett, JackieChew Valley Orie Chew Valley Orienteering Club27:31238:0111:05:32
2Knox, LindseyRoxburgh Reivers Roxburgh Reivers26:42139:0521:05:47
3Rosen, JanetHertfordshire Or Hertfordshire Orienteering Clu28:24339:3431:07:58
4Kelsey, HelenBristol Orientee Bristol Orienteering Klub29:58441:4761:11:45
5Pańella Baró, ClaraC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O30:22741:4051:12:02
6Harding, AlisonHertfordshire Or Hertfordshire Orienteering Clu30:56941:2041:12:16
7Paton, LucySN Fleet SN Fleet29:59542:2771:12:26
8Skantze, KjerstiIL Tyrving IMP60053 IL Tyrving30:02643:3981:13:41
9Malmberg, MarieKvarnsvedens GoI Kvarnsvedens GoIF OK33:461045:5791:19:43
10Haynes, KathyCambridge Orient Cambridge Orienteers34:291146:19101:20:48
11Nisbet, HelenSouth Midlands O South Midlands Orienteering Cl35:321248:14111:23:46
12Svanberg, EvaJärfälla OK Järfälla OK39:23131:11:30141:50:53
13Wojarska, KamillaBielsko-Biala O- Bielsko-Biala O-Team49:14141:04:51131:54:05
 
Cheetham, CharlotteRAF Orienteering RAF Orienteering AssociationNo surt54:2512
Garriga Sala, AnnaClub Orientació Club Orientació Berguedŕ30:288
Montfulleda Alsina, TeresaC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O1:30:3416
Matias, RosárioLisboa OK Lisboa OK1:16:5415
 
 
 
Men Supervets (M55+) (35)
PosNomClubI1I2Temps
1Hallett, CliveChew Valley Orie Chew Valley Orienteering Club31:12136:4711:07:59
2Williams, DavidAirienteers Airienteers33:59242:5541:16:54
3Harding, KevinHertfordshire Or Hertfordshire Orienteering Clu38:02442:4231:20:44
4Rosen, AlanHertfordshire Or Hertfordshire Orienteering Clu37:56344:4761:22:43
5Kelsey, ChristopherBristol Orientee Bristol Orienteering Klub42:081041:1221:23:20
6Haynes, PeterCambridge Orient Cambridge Orienteers40:23543:1251:23:35
7Kingham, DavidCambridge Orient Cambridge Orienteers41:07648:09101:29:16
8Wojarski, KrzysztofBielsko-Biala O- Bielsko-Biala O-Team41:59948:0791:30:06
9Svanberg, GunnarJärfälla OK Järfälla OK41:15749:07131:30:22
10Hidalgo Díaz, José ManuelMURCIA-O MURCIA-O41:49848:51121:30:40
11Pel, ChristophOLK WIGGERTAL OLK WIGGERTAL46:461348:44111:35:30
12Armengol i Puig, TonUPC UPC47:031450:18151:37:21
13Fehér, MihályKecskeméti Önkor Kecskeméti Önkormányzati Dolgo52:281747:0371:39:31
14Murphy, PatrickBishopstown Orie Bishopstown Orienteering club48:301553:47181:42:17
15Effeney, PeterUgly Gully Orien Ugly Gully Orienteers46:031256:20191:42:23
16Lovas, ZoltánKecskeméti Önkor Kecskeméti Önkormányzati Dolgo51:451656:49201:48:34
17Bruylant, DominiqueASUB Orientation ASUB Orientation58:391950:28161:49:07
18Danielsen, VidarIL Tyrving IMP60053 IL Tyrving56:061858:14211:54:20
19Martos Sanchez, FelipeCercle d'Orienta Cercle d'Orientation du Hainau1:02:24221:03:58232:06:22
20Abad Vives, CarlesClub Universidad Club Universidade de Vigo59:39211:10:44262:10:23
21Wilson, RogerSLOW London SLOW London1:10:26241:04:35252:15:01
 
Channing, PaulSouthampton Orie Southampton Orienteering Club1:11:3625Abandona
Paton, JonathanSN Fleet SN FleetError en targ.52:4717
Skantze, DonIL Tyrving IMP60053 IL TyrvingError en targ.1:01:3522
De Cabo Ramon, XavierClub Orientació Club Orientació Catalunya45:1711Error en targ.
Foord, JohnCambridge Orient Cambridge OrienteersError en targ.1:14:2728
Parkinson, RobertNottingham Orien Nottingham Orienteering Club.49:3814
Lino Orler, MelchiorreIndependiente/Si Independiente/Sin club59:3220
Rodríguez Moreno, Francisco MiguelC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O1:04:2324
Sanchez Sebastian, AlexIndependiente/Si Independiente/Sin club1:09:3523
Hudson, PaulNottinghamshire Nottinghamshire Orienteering C47:258
De Feo, LucasUPC UPC1:12:4827
Cors, Josep M.UPC UPCNo surt
Pettersson, KennethJärfälla OK Järfälla OKNo surtNo surt
Guillen, SantiGrions Orientaci Grions OrientacióNo surt
 
 
 
Women Ultravets (W65+) (11)
PosNomClubI1I2Temps
1Pedersen, KariIL Tyrving IMP60053 IL Tyrving28:31136:0411:04:35
2Dyer, KatyBristol Orientee Bristol Orienteering Klub32:10239:2221:11:32
3Bergendahl, TittiOk Mĺsen Ok Mĺsen41:23350:1731:31:40
4Gale, JenDVO Travellers DVO Travellers42:58453:1041:36:08
5Rřd, ElisabethAndebu IL Andebu IL43:59554:5351:38:52
6Lunde, AstridAndebu IL Andebu IL45:5561:01:3361:47:28
7Johansson, Inger-MarieAndebu IL Andebu IL51:0571:10:3472:01:39
8Jřrgensen, GunAndebu IL Andebu IL56:0781:13:0682:09:13
 
Eliassen, SisselAndebu IL Andebu ILAbandonaAbandona
Lundmark, AnneJärfälla OK Järfälla OKNo surtNo surt
DIEUDONNE, MadeleineASMBCO ASMBCONo surtNo surt
 
 
 
Men Ultravets (M65+) (20)
PosNomClubI1I2Temps
1Dayon, Pierrebros bros26:41234:4811:01:29
2Hanley, BillSouth Yorkshire South Yorkshire Orienteers UK25:58135:5221:01:50
3Malmberg, AndersKvarnsvedens GoI Kvarnsvedens GoIF OK27:27338:1531:05:42
4Fadum, ŘyvindAndebu IL Andebu IL28:41439:0141:07:42
5Aakre, EllingAndebu IL Andebu IL32:06545:3361:17:39
6Hagen, Per Chr.Andebu IL Andebu IL32:14650:25111:22:39
7Hutson, KennethHumberside & Lin Humberside & Lincolnshire Orie33:05751:27121:24:32
8Dyer, MarkBristol Orientee Bristol Orienteering Klub38:38948:3791:27:15
9Warry, PhilipBristol Orientee Bristol Orienteering Klub41:071149:13101:30:20
10Jřrgensen, KayAndebu IL Andebu IL47:281347:4781:35:15
11Lye, RolfAndebu IL Andebu IL37:3881:01:49131:39:27
12Lefrançois, GérardA C Beauchamp A C Beauchamp52:20141:12:36152:04:56
 
Johansson, OleAndebu IL Andebu ILError en targ.47:187
Devine, KieranBritish Army Ori British Army Orienteering Club41:1412No surt
Nauf, MartinAndebu IL Andebu IL2:00:0215Error en targ.
Cheetham, PeterRAF Orienteering RAF Orienteering Association39:5410
Dias, ManuelLisboa OK Lisboa OK40:115
Natividade, DalmindoIndependiente/Si Independiente/Sin club1:11:0914
Saksman, KaiIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surtNo surt
Dieudonne, RolandASMBCO ASMBCONo surtNo surt
 
 
 
Men Hipervets (M75+) (3)
PosNomClubI1I2Temps
1Gale, DerekDVO Travellers DVO Travellers30:07140:2811:10:35
2Aure, OddAndebu IL Andebu IL33:53245:5221:19:45
 
Eliassen, FrankAndebu IL Andebu IL36:073Error en targ.
 
 
 
Women Elite (25)
PosNomClubI1I2Temps
1Effeney, RachelUgly Gully Orien Ugly Gully Orienteers38:06246:5011:24:56
2Mattila, MillaHelsingin Suunni Helsingin Suunnistajat39:07347:1121:26:18
3Haberkorn, ChloéO'Jura O'Jura38:05150:1531:28:20
4Tikhonova, ZoyaOMEGA RUSSIA OMEGA RUSSIA41:11550:2341:31:34
5Aguilera, MonicaClub Orientació Club Orientació Catalunya40:38452:2861:33:06
6Serrallonga Rosell, MarGrions Orientaci Grions Orientació41:15654:0181:35:16
7Liabzina, AnnaRTrans RTrans43:05852:3371:35:38
8Orlic, AntonijaSprintAddicts SprintAddicts46:541050:5351:37:47
9Hrašnová, KatarínaKOB Sokol Pezino KOB Sokol Pezinok47:05111:00:35121:47:40
10Bett, KatherineSouthern Navigat Southern Navigators50:251357:20101:47:45
11Meseguer Flaque, BertaUnió Excursionis Unió Excursionista Vic46:1991:01:34131:47:53
12Diz Cao, IsabelObjetivo Trail Objetivo Trail47:23121:01:47151:49:10
13Kubínová, VeronikaSlovan Karlovy V Slovan Karlovy Vary43:0171:07:30171:50:31
14Hernandez Torres, PilarESCONDITE NATURE ESCONDITE NATURE SPORT MADRID50:56141:01:37141:52:33
15Ivanova, JelenaIndependiente/Si Independiente/Sin club52:29161:02:40161:55:09
16Ciapiene, VilteOK Arboro OK Arboro59:041958:59111:58:03
17Caso Fernandez, ClaudiaPilońa Deporte Pilońa Deporte52:17151:07:36191:59:53
18Horváth, HangaTipo Orienteerin Tipo Orienteering Club55:36171:09:16202:04:52
19Birzniece, IlzeAuseklis IK Auseklis IK1:07:06201:14:50212:21:56
20Mattila, MarikaHelsingin Suunni Helsingin Suunnistajat1:08:19211:25:15232:33:34
 
Carretero, MiriamUPC UPC1:07:3418
Viana, Zélia.COM-Clube de Or .COM-Clube de Orientaçăo do Mi1:20:3122
Escolŕ Ferran, LauraMontsant Orienta Montsant Orientació54:259
Palau, MartaClub Orientació Club Orientació Berguedŕ55:4718
Mattila, OrvokkiIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surtNo surt
 
 
 
Men Elite (48)
PosNomClubI1I2Temps
1Blanc Tranchant, OlivierO'Jura O'Jura33:45149:2421:23:09
2Rafols, BielClub Orientació Club Orientació Catalunya34:50249:0611:23:56
3Loré, EricClub Orientació Club Orientació Catalunya36:25351:3331:27:58
4Krasko, PavelKamvol Belarus Kamvol Belarus37:07452:1561:29:22
5Ciapas, AgniusOK Arboro OK Arboro37:34552:0151:29:35
6Horváth, CsongorTipo Orienteerin Tipo Orienteering Club38:30651:4141:30:11
7Kupriiets, AntonLeader-tour Leader-tour40:34852:1771:32:51
8Vorobyov, DimaKamvol Belarus Kamvol Belarus42:501354:3191:37:21
9Solé Llobet, QuimClub Orientació Club Orientació Catalunya41:381156:45131:38:23
10Despetovic, TihomirOC München OC München41:551256:43121:38:38
11Fernández Vázquez, Juan JoséBadalona Orienta Badalona Orientació43:331556:41111:40:14
12Freixas Nogue, Josep MariaClub Orientació Club Orientació Berguedŕ41:15959:18161:40:33
13Escolar, MarcClub Orientació Club Orientació Catalunya43:361657:52141:41:28
14Martin Garcia, AlexIndependiente/Si Independiente/Sin club41:33101:01:00201:42:33
15Toledo, AntonioRaid Orientation Raid Orientation Paris43:30141:00:05181:43:35
16Sannikov, RomanFoxTeam Penza FoxTeam Penza49:252556:20101:45:45
17Roose, RiivoClub Orientació Club Orientació Berguedŕ46:322159:58171:46:30
18Miralles Nogués, IgnasiMontsant Orienta Montsant Orientació45:08181:01:58211:47:06
19Najman, JaroslavClub Orientació Club Orientació Catalunya46:53221:02:28221:49:21
20Perez Querol, JorgeVillena-Orientac Villena-Orientación46:17191:03:30251:49:47
21Llaveria Grau, MagíMontsant Orienta Montsant Orientació49:42261:00:35191:50:17
22Vas, GáborDiósgyori Tájfut Diósgyori Tájfutó Club47:27231:03:28241:50:55
23Garcia Calado, AlbertoValencia Orienta Valencia Orientación48:25241:04:22261:52:47
24Balabás, PéterDiósgyori Tájfut Diósgyori Tájfutó Club46:28201:06:45281:53:13
25Solé Llobet, RogerClub Orientació Club Orientació Catalunya50:32291:02:42231:53:14
26Nicolau Gallego, VicenteValencia Orienta Valencia Orientación50:15281:06:01271:56:16
27Kattelus, JuusoAuran Vannas Auran Vannas52:04301:08:18302:00:22
28Sousa, JoăoGrupo Desportivo Grupo Desportivo Uniăo da Azoi52:51311:09:19322:02:10
29Cecon, AlessandroFriuli MTB & Ori Friuli MTB & Orienteering50:08271:13:23352:03:31
30Ubeira, RoiClub Orientació Club Orientació Berguedŕ53:29321:13:21342:06:50
31Hrasna, MarekKOB Sokol Pezino KOB Sokol Pezinok57:31351:13:04332:10:35
32Santoyo Medina, FerranC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O57:13341:21:12382:18:25
33Andriichenko, VolodymyrLeader-tour Leader-tour1:08:15371:26:59392:35:14
 
Zulazaga, AnderNO CLUB NO CLUBAbandonaAbandona
Anton, ArturoAD IES Sabon AD IES Sabon53:5633Abandona
Orler, AndreaIndependiente/Si Independiente/Sin club45:0617
Salvador Costa, CarlesUnió Excursionis Unió Excursionista Vic1:16:1436
Rodriguez Montfulleda, MiquelC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O59:1615
Ledesma Buscart, BernatXinoxano Orienta Xinoxano Orientació39:297
Perarnau, JoelClub Orientació Club Orientació Berguedŕ1:08:5431
Treshchev, AntonE-zhi E-zhiAbandona
Serrallonga Gasch, ToniGrions Orientaci Grions Orientació1:07:5529
Rozkosny, KarelIndependiente/Si Independiente/Sin club1:03:3636
Caso Fernandez, EnriquePilońa Deporte Pilońa DeporteAbandona
Viles Bonet, LleíClub Orientació Club Orientació Berguedŕ52:498
Gorand, MikaelRaid Orientation Raid Orientation Paris1:20:4637
Sanchez Espiga, JavierPilońa Deporte Pilońa Deporte1:27:5140
Casanovas Cebrian, DavidIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surtNo surt
 
 
 
Beginers Children (26)
PosNomClubI1I2Temps
1Méndez Santamaria, MartíIndependiente/Si Independiente/Sin club35:47323:26159:13
2Aniol, GargalloClub Orientació Club Orientació Catalunya45:35448:23101:33:58
3Roose, SiennaClub Orientació Club Orientació Berguedŕ1:06:55638:3571:45:30
4Parteli, DiegoA.S.D. FONZASO A.S.D. FONZASO1:12:43833:3761:46:20
5Meseguer Andreu, OnaUnió Excursionis Unió Excursionista Vic1:09:3571:16:52142:26:27
 
Monge, JoanaClub Orientació Club Orientació Catalunya26:541Error en targ.
Casot, Maria AntoniettaA.S.D. FONZASO A.S.D. FONZASOError en targ.33:165
Gonzalo, TanitIndependiente/Si Independiente/Sin club1:14:109No surt
Palau, MartaClub Orientació Club Orientació Catalunya46:229
Palau, RuthClub Orientació Club Orientació Catalunya46:098
Palau, AinaClub Orientació Club Orientació Catalunya51:2913
Losada Jimenez, NairaIndependiente/Si Independiente/Sin club28:514
Losada Garreta, AlbertIndependiente/Si Independiente/Sin club28:463
Ubernia, BraisClub Orientació Club Orientació BerguedŕError en targ.
Roose, HugoClub Orientació Club Orientació Berguedŕ25:052
Rodriguez, BernatNO CLUB NO CLUBError en targ.
Jimenez Torres, VinyetGrions Orientaci Grions Orientació49:3112
Jimenez Torres, XalocGrions Orientaci Grions Orientació49:2511
Agulló Cabrol, AinaXinoxano Orienta Xinoxano Orientació1:03:265
Isern, MateuNO CLUB NO CLUBError en targ.
Gines Torrejon, NoaClub Orientació Club Orientació Catalunya29:352
Barbosa, MiguelOri-Primos Ori-PrimosNo surt
Gargallo Pujol, AniolIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surtNo surt
Darnell, IsabelUPC UPCNo surtNo surt
Abanses Rodrigo, SamIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surt
Abanses Rodrigo, NoraIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surt
 
 
 
Beginers Adult (39)
PosNomClubI1I2Temps
1Cortes, RogerIndependiente/Si Independiente/Sin club45:18629:2711:14:45
2Lodi, OriettaG.S. Pavione G.S. Pavione35:48154:03121:29:51
3Parteli, DavideA.S.D. FONZASO A.S.D. FONZASO52:011038:1971:30:20
4Trentin, LorenzaG.S. Pavione G.S. Pavione59:341253:27111:53:01
5Gras, Josep MariaNO CLUB NO CLUB59:16111:18:59192:18:15
6Zambrano Martinez, CristinaClub Orientació Club Orientació Catalunya1:51:12161:17:32183:08:44
 
Eklsnina, Marta UliseAuseklis IK Auseklis IKError en targ.46:4510
Ocańa, MariaNO CLUB NO CLUBError en targ.1:17:2817
Fillepi, GiorgioaNO CLUB NO CLUB42:023No surt
Xargayo, AlexNO CLUB NO CLUB44:535No surt
Wilson Betancor, BrunoIndependiente/Si Independiente/Sin clubError en targ.32:593
Pascual, Joan MiquelNO CLUB NO CLUB1:16:2613
Fillola, ElenaNO CLUB NO CLUB37:112
Pascual, ElenaNO CLUB NO CLUB49:009
Roca, MerceNO CLUB NO CLUB56:2813
Toro Romero, JordiIndependiente/Si Independiente/Sin club32:192
Tey Permanyer, CristinaIndependiente/Si Independiente/Sin club39:368
Lereno, MartaNO CLUB NO CLUB33:284
Cabarrocas, JosepNO CLUB NO CLUB44:484
Penelas, IreneNO CLUB NO CLUB46:158
Galvez, DanielNO CLUB NO CLUB46:107
Calle, ElenaIndependiente/Si Independiente/Sin club56:3014
Breton Gonzalez, Pablo HugoIndependiente/Si Independiente/Sin clubError en targ.
Gonzalez Hidalgo, IreneIndependiente/Si Independiente/Sin clubError en targ.
Gonzalez, IratxeIndependiente/Si Independiente/Sin club36:505
Aguayo Vilches, GabrielIndependiente/Si Independiente/Sin club1:19:3921
Torres Juan, JosepGrions Orientaci Grions Orientació1:19:3620
Bednarek, OlgaIndependiente/Si Independiente/Sin club43:469
Alonso, NuriaIndependiente/Si Independiente/Sin club56:4115
Musa, BachirUPC UPC1:21:3515
Thakur Zapater, MarcelXinoxano Orienta Xinoxano Orientació1:21:2914
Paredes Paredes, EduardoIndependiente/Si Independiente/Sin club1:00:5716
Perez, UnaiIndependiente/Si Independiente/Sin club36:505
Gras Casanovas, Josep MariaIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surtNo surt
Ocańa Fernandez, EstherClub Orientació Club Orientació CatalunyaNo surtNo surt
Zambrano, CristinaNO CLUB NO CLUBNo surtNo surt
Sanchez Espiga, GuillermoIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surt
Sousa, CiriloOri-Primos Ori-PrimosNo surt
Bessa, JacintoOri-Primos Ori-PrimosNo surt
 
 
 
Women Open (20)
PosNomClubI1I2Temps
1Vidal Biosca, CarmeClub Orientació Club Orientació Catalunya29:16140:4111:09:57
2Bickle, PennyEborienteers Eborienteers30:53241:2821:12:21
3Castro Manzanares, CarmenClub Deportivo P Club Deportivo Portillo36:04446:1731:22:21
4Bickle, HelenWest Anglian Ori West Anglian Orienteering37:15647:0441:24:19
5Ventura, GemmaClub Orientació Club Orientació Berguedŕ34:35353:1071:27:45
6Subira Garcia, AnnaUPC UPC37:11551:4861:28:59
7Alvaredo Regueiro, DianaBadalona Orienta Badalona Orientació40:25950:4551:31:10
8Vidal Pujol-xicoy, EsterClub Orientació Club Orientació Catalunya39:41859:1391:38:54
9Martinez, TaniaIndependiente/Si Independiente/Sin club44:161059:31101:43:47
10Rodriguez, NereaIndependiente/Si Independiente/Sin club46:311159:42111:46:13
11Martínez, MarivíValencia Orienta Valencia Orientación54:341256:5381:51:27
12Pecheur, AnneCercle d'Orienta Cercle d'Orientation du Hainau1:09:06141:15:56142:25:02
13Nicoleta, SmarceaSmart Foxes Smart Foxes1:39:49151:55:53153:35:42
 
Febrer Galvany, AnnaUPC UPC38:257
Estanyol, CarlaNO CLUB NO CLUB55:1013
Treshcheva, OlesiaE-zhi E-zhi1:00:2612
Gracia Gibert, MariaC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O1:01:2413
Viles Arrufat, GemmaC.E.FARRA-O C.E.FARRA-ONo surt
Sevko, KaterinaIndependiente/Si Independiente/Sin clubNo surt
Cuatrecasas Capdevila, MartaClub Orientació Club Orientació CatalunyaNo surtNo surt
 
 
 
Men Open (15)
PosNomClubI1I2Temps
1Marcó Uriarte, SergiClub Orientació Club Orientació Catalunya29:55135:5611:05:51
2Danielsen, FredrikIL Tyrving IMP60053 IL Tyrving31:53437:0421:08:57
3Dobańo González, AlexAsociación Depor Asociación Deportiva Limiactiv31:40239:2231:11:02
4Ahlström, MartinKompisarna Kompisarna31:42339:4741:11:29
5Csilling, TamásTipo Orienteerin Tipo Orienteering Club38:33546:2971:25:02
6Almińana Morales, LucaClub Orientació Club Orientació Catalunya42:48745:0161:27:49
7Mayol, JaimeMURCIA-O MURCIA-O42:15659:20111:41:35
8Cańadas Serrano, DavidIndependiente/Si Independiente/Sin club51:53954:2591:46:18
9Canal Pardo, DarioClub Deportivo P Club Deportivo Portillo52:201057:32101:49:52
 
Williams, PeterAirienteers Airienteers1:53:3111No surt
Campmany, VictorSV IHW Alex 78 B SV IHW Alex 78 Berlin39:535
Arroyo, AndresNO CLUB NO CLUBError en targ.
Shapovalov, KonstantinIndependiente/Si Independiente/Sin club53:288
Barbosa, JorgeOri-Primos Ori-Primos1:04:2612
Muńiz Dominguez, Xose InaciuPilońa Deporte Pilońa Deporte43:568